Методичне об'єднання вчителів початкової школи

Початкова школа Академічного ліцею № 15 – це великий дружній дім, у якому навчаються розумні і талановиті, ініціативні і творчі, умілі і спортивні учні.

Початкова школа - це згуртований педагогічний колектив.

Маленькі ліцеїсти беруть активну участь у Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах: «Колосок», інтернет-олімпіадах "На урок" та "Всеосвіта",  з української мови імені Петра Яцика з англійської мови "Гринвіч", з інформатики  та комп`ютерної вправності "Бобер". Більшість учасників показують високі результати.

Робота кожного вчителя  початкових класів спрямована на створення комфортних умов для навчання і перебування дитини в ліцеї, адже це його перші кроки до дорослого самостійного життя.

Завдання циклової кафедри початкових класів

на 2022-2023 навчальний рік

Створення комфортних умов особистісного успіху учнів для підвищення пізнавального інтересу та задоволення учнів від процесу і результату навчання.
Забезпечення особистісно-орієнтованого підходу у навчанні в умовах в умовах Нової української школи.
Науково - методичний супровід та вдосконалення методики роботи в початкових класів за новими навчальними програмами НУШ, науково-педагогічного проєкту «Інтелект України».
Інформаційне та методичне забезпечення впровадження Нового Державного стандарту початкової загальної освіти в роботу вчителів.
Опрацювання інформативно правової бази щодо упровадження нового змісту освіти Нової української школи.
Створення умов для підвищення професіонального рівня педагогів і рівня інформаційної компетенції шляхом самоосвіти.
Координація колективних форм і методів роботи та самоосвіти, спрямованих на підвищення педагогічної майстерності та вдосконалення фахової підготовки педагогів.
Організація системи заходів, спрямованих на розвиток творчого потенціалу педагогів, упровадження досягнень кращого педагогічного досвіду та інноваційних технологій.

Засідання методичного об'єднання на тему:

"Вимоги до ведення класного журналу 2022-2023 н.р."

"Диференційований підхід, як засіб тфорчого розвитку молодшого школяра"