Про нас

Академічний ліцей №15 розпочав свою історію у 1988 році. Заклад освіти пройшов шлях творчого становлення та професійного зростання від загально-освітньої школи до академічного ліцею:

1988 рік – середня загальноосвітня школа № 15

1995 рік – середня загальноосвітня авторська школа №15 (свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи від 14.02.1995 р. № 1 223 120 0000 000216)

2004 рік – Дніпродзержинський академічний ліцей №15  (рішення Дніпродзержинської міської ради 15 сесії ХХІV скликання від 23.06.2004 р. № 358-15/ХХІV)

2021 рік – Комунальний заклад "Академічний ліцей №15" Кам'янської міської ради (рішення Кам'янської міської ради 11 сесії VIII скликання від 12.11.2021 р. № 342-11/VIII)

Сучасна освіта розглядається в усьому світі як важливий чинник становлення й розвитку особистості, як невід'ємна частина соціокультурного середовища, в якому живе людина. Для того щоб стати повноцінним членом суспільства, їй необхідно, з одного боку, засвоїти його цінності, а з іншого - активно створювати для себе потрібні умови для входження в суспільство відповідно до своїх індивідуальних особливостей, світоглядних цінностей та особистої спрямованості.

Сьогодні змінилися завдання, які ставляться перед школою та вчителями. Традиційна модель освіти, яка була спрямована лише на передачу майбутньому спеціалісту необхідних знань, умінь і навичок, втратила свою перспективність, виникає необхідність зміни стратегічних, глобальних цілей освіти. Однією з визначальних тенденцій розвитку сучасної освіти є профільність.

Академічний ліцей №15 – це заклад, де панує культ знань, культ інтелекту. Основним завданням педагогічного колективу завжди було дати якісні знання учням. Завжди  було  і є одним з пріоритетних завдань керівника нашого закладу освіти сформувати педагогічний колектив, який має високий педагогічний потенціал, який дозволяє ліцею розвиватись, як своєрідному науково-дослідному центру, що розробляє та реалізує принципи  навчання і виховання обдарованих учнів, забезпечує творче зростання особистості.

АДМІНІСТРАЦІЯ АКАДЕМІЧНОГО ЛІЦЕЮ №15

Ніколаєнко Лариса Петрівна,

Академічного ліцею №15

Астапенко Оксана Олександрівна,

з виховної роботи

Логвіна Ольга Вікторівна,

з навчально - виховної роботи

Василенко Інна Анатоліївна,

з навчально-методичної роботи

Брич Катерина Анатоліївна,

з навчально-методичної роботи

Медвєдєв Олександр Іванович,

з військово-патріотичного виховання

ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ ЛІЦЕЮ

ОРГАНІЗАЦІЙНА СТРУКТУРА УПРАВЛІННЯ

ЗАКЛАДОМ ОСВІТИ

ГІМН АКАДЕМІЧНОГО ЛІЦЕЮ

Відкрите серце в свята й будні.

Ліцей мій хай в віках живе.

Тут мудрі і розумні люди-

Таких немає більш ніде:

Майбутні вчені, фінансисти,

Дзвінкоголосі співаки!

Поважні, чемні ліцеїсти -

Разом і діти, і батьки!

Ліцеїсти, ми - єдина сім'я!

Щира дружба, мрійливе життя!

Чисте й ніжне,

Наче мрія у родині!

Вдячні долі, що спілкуємось щоднини

Вдячні, що ми народились в Україні.

Малеча, школярі, громада -

Усі під небом ми одним.

Підтримка і завжди порада,

Ліцей - ти наш надійний дім.

Тут розкриваються таланти,

І пробуджаються серця.

Одна родина - ліцеїсти.

Це гордість на усе життя.

Ліцеїсти, ми - єдина сім'я!

Щира дружба, мрійливе життя!

Чисте й ніжне,

Наче мрія у родині!

Вдячні долі, що спілкуємось щоднини

Вдячні, що ми народились в Україні.