Психологічна служба закладу освіти

СОЦІАЛЬНИЙ ПЕДАГОГ - БОЙКО ЯРОСЛАВА МИКОЛАЇВНА,

соціальний супровід здобувачів освіти пільгових категорій

ГРАФІК РОБОТИ

8:00 - 17:00

ПЕРЕРВА 12:00 - 13:00

кабінет №119

контактний телефон 0961208746

СОЦІАЛЬНИЙ ПЕДАГОГ - ПОРТНА ТЕТЯНА ІВАНІВНА,

організація харчування здобувачів освіти пільгових категорій

ГРАФІК РОБОТИ

8:00 - 14:30

СОЦІАЛЬНИЙ ПЕДАГОГ – це педагогічний працівник, основна мета роботи якого полягає у забезпеченні соціально-правового захисту учнів школи та попередженні впливу негативних соціальних чинників на формування та розвиток особистості дитини.

СОЦІАЛЬНИЙ ПЕДАГОГ ПРАЦЮЄ НАД:

- соціально-педагогічним супроводом дітей, які потребують особливої уваги;
- профілактикою негативних явищ та пропагандою здорового способу життя;
- організацією взаємодії навчального закладу, сім'ї, служби у справах дітей, кримінальної міліції, органів місцевого самоврядування, неурядових та громадських організацій.
- захистом прав дітей, як інспектор з охорони дитинства.

СОЦІАЛЬНИЙ ПЕДАГОГ

-Переконує учнів у доцільності дотримання соціально значимих норм та правил поведінки, ведення здорового способу життя;

-Сприяє запобіганню негативним явищам в учнівському середовищі;
-Здійснює соціально-педагогічний супровід навчальио-виховного процесу, соціально-педагогічний патронаж соціально незахищенних категорій дітей;
-Сприяє соціальному і професійному визначенню особистості, дбає про професійне самовизначення та соціальну адаптацію молоді;
-Забезпечує дотримання норм охорони та захисту прав дітей і підлітків, представляє їхні інтереси - різноманітних інстанціях (службі у справах дітей, міліції, суді тощо);
-Координує діяльність й взаємодію всіх суб'єктів соціального виховання;
-Сприяє соціально корисній діяльності дітей і підлітків;
-Веде відповідну документацію та статистичну звітність за результатами роботи в навчальному закладі;
-Бере участь у роботі педагогічної ради школи,нарадах, які проводяться адміністрацією школи

НОРМАТИВНО - ПРАВОВА БАЗА

ЗАКОНИ

Закон України "Про освіту"