Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Національна дитяча гаряча лінія

Безпека в мережі Internet, кібербезпека

 

ДЕПАРТАМЕНТОМ КІБЕРПОЛІЦІЇ РАЗОМ З ВОЛОНТЕРАМИ СТВОРЕНО ПРОЕКТ «МРІЯ» STOPRUSSIACHANNEL

НА СЬОГОДНІ, У ПРОЕКТУ Є ОФІЦІЙНИЙ САЙТ, А ТАКОЖ ДЕКІЛЬКА ОКРЕМИХ ІНІЦІАТИВ:

- HTTPS://MRIYA.SOCIAL (ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ПРОЕКТУ);

- HTTPS://T.ME/STOPRUSSIACHANNEL (ОСНОВНИЙ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ , ЯКИЙ ОБʼЄДНУЄ НЕБАЙДУЖИХ ГРОМАДЯН У НАПРЯМКУ ПРОТИДІЇ ДЕЗИНФОРМАЦІЇ, А ТАКОЖ РОСІЙСЬКІЙ ПРОПАГАНДІ У МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ)

- @STOPDRUGSBOT (БОТ ДЛЯ ЗБОРУ НОВИХ ПОСИЛАНЬ НА ВОРОЖІ РЕСУРСИ, А ТАКОЖ АВТОМАТИЗОВАНОЇ ВЗАЄМОДІЇ З КОРИСТУВАЧАМИ)

- HTTPS://T.ME/UKRAINE_AVANGER_BOT (ОФІЦІЙНИЙ БОТ ДЛЯ ЗБОРУ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ВОРОЖУ ТЕХНІКУ, КОЛЛАБОРАНТІВ, МАРОДЕРІВ ТА ІНШУ ОПЕРАТИВНУ ІНФОРМАЦІЮ)

- ГРА «КОТЯЦЬКИЙ ДРАЙВ» ДЛЯ ПІДНЯТТЯ МОРАЛЬНОГО ДУХУ ГРОМАДЯН ТА ДОПОМОГИ ЗСУ.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! 

 

 

 

 




 

Пам'ятка для батьків: «Діти. Інтернет. Мобільний зв'язок»                                                                        

 

Буклет «Дізнайся про свої права в цифровому середовищі» з рекомендаціями Ради Європи щодо поваги, захисту та здійснення прав дитини в цифровому середовищі для дітей та молоді

 

 

День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю. Центр кращого Інтернету представляє Національний комітет Дня безпечного Інтернету в Україні.

Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду. 

 

Щороку до Дня безпечного інтернету визначається головна тема події. Попередні роки піднімалися дуже гострі питання захисту неповнолітніх в Інтернеті, персональної відповідальності за публікації, потенціал штучного інтелекту у справі очищення Інтернету від шкідливого контенту. 

 

Діти використовують Інтернет для шкільного та позашкільного навчання. За правильного використання мережа привчає до самостійного розв'язання задач, структурування великих потоків інформації, дотримуючись основних правил безпеки.

 

Інтернет надає багато можливостей як для дорослих, так і для дітей. Але поряд із тим є запитання, які можуть хвилювати батьків, коли їхні діти користуються ґаджетами. Ким є «друзі» у соціальних мережах? Як захистити дітей від шкідливого контенту в інтернеті? Чи існує небезпека від кібербулінгу?