Методичний фонд для забезпечення освітнього процесу

Василенко І.А. Практикум з природознавства для 5-го класу: Навчально-методичний посібник. Кам’янське: НВК – академічний ліцей №15, 2021. 30 с.

Авторське право на твір №108821 Україна. Навчально-методичний посібник «Практикум з природознавства для 5-го класу» / Василенко І.А. – зареєстроване 22.10.2021 р.

Ралло Т.О. Проєктне навчання як підґрунтя креативно-пізнавальної діяльності молодших школярів: узагальнений педагогічний досвід учителя початкових класів. Кам’янське: Академічний ліцей №15, 2021. 49 с.

Посилання для перегляду повного тексту

Лісна А.В. Вивчення складнопідрядного речення у 9-11-х класах закладів загальної середньої освіти: Методичний посібник. Кам’янське: Академічний ліцей №15, 2022. – 13 с.

Посилання для перегляду повного тксту

Подгорна Ю.В. Авторська розробка уроків з предмету «Захист України» (Основи медичних знань) для учнів 11 класу: Методичний посібник для учителів. Кам’янське: Академічний ліцей №15, 2022. – 67 с.

Посилання для перегляду повного тексту

Василенко І.А., Кириловська В.В., Куманьов С.О. Збірник завдань для учнів 5-9 класів в рамках науково-дослідної роботи регіонального рівня «Розробка механізмів розвитку компетентностей з енергоефективності та енергозбереження здобувачів загальної середньої освіти на засадах міжгалузевої інтеграції»: методичний посібник для учителів. Кам’янське: Академічний ліцей №15, 2022, 26 с.