Булінг

КАМ'ЯНСЬКОГО РАЙОННОГО УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ

ТУЩЕНКО АНЖЕЛА ДМИТРІВНА, СТАРШИЙ ЛЕЙТЕНАНТ ПОЛІЦІЇ 0683991709

м. Кам'янське, вул. Харківська, 59; каб. №3

Булінг (цькування) – дії учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному чи сексуальному насильстві. Такі дії вчиняються стосовно дитини чи дитиною стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого може бути заподіяна шкода психічному чи фізичному здоров’ю потерпілого. Булінг може здійснюватись також із застосуванням засобів електронних комунікацій.

МАТЕРІАЛИ ЩОДО ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ:

З ПРИКЛАДАМИ УРОКІВ З ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ТА ВІДПОВІДНИМ СИСТЕМНИМ ПІДХОДОМ МОЖНА ОЗНАЙОМИТИСЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ПОСІБНИК «ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЯ ПРОЯВАМ НАСИЛЬСТВА: ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ»

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ ЩОДО ТЕМИ АНТИБУЛІНГУ

ОРГАНІЗАЦІЇ, ЯКІ ЗАЙМАЮТЬСЯ ПРОБЛЕМАМИ БУЛІНГУ В УКРАЇНІ

ДОБІРКА МАТЕРІАЛІВ ІЗ ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ В ШКОЛІ (ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ "НА УРОК")

ЯК ЗУПИНИТИ БУЛІНГ: ПОРАДИ ДЛЯ БАТЬКІВ (завантажити відео)

ЯК БОРОТИСЯ З БУЛІНГОМ: ПОРАДИ ДЛЯ ДІТЕЙ (завантажити відео)

У разі виявлення, що дитина стала жертвою будь-яких проявів насильства, експлуатації, вербування або маніпуляцій у цифровому просторі, варто одразу звертатися до Національної поліції України та надіслати повідомлення про правопорушення до департаменту кіберполіції Національної поліції України (цілодобово).