Дотримання академічної доброчесності

ЗИМОВІ УРОКИ ДОБРОЧЕСНОСТІ

Січень 2022 року в Академічному ліцеї №15 пройшов під девізом «Ще раз про академічну доброчесність». Учні 3-4 класів молодшої школи взяли участь в «Зимовому уроці про доброчесність» від офісу доброчесності від Національного агентства з питань запобігання корупції. Велика подяка класним керівникам (3-А Чуприна М.І., 3-В Ралло Т.О., 4-В Прийма О.В.), які провели цей виховний захід яскраво та емоційно! Учні 5-А,Б,В; 6-А,Б (дистанційно),В; 8-А,Б,В; 9-А,Б,В класів долучилися до обговорення «Чи дотримуюсь я академічної доброчесності?» та пройшли анкетування, що показало: нашим учням добре знайомий термін «академічна доброчесність» (84,7%); вони знають, що списувати – це чинити не правильно (71,2%); готові не просто дати списати однокласнику, а саме допомогти з виконанням завдання (54%); знають як доброчесно працювати з інтернет-джерелами інформації (66%); усвідомлюють негативні наслідки від академічної НЕдоброчесності (90,2%).