"Гордість ліцею"
ПОЛОЖЕННЯ ПРО НАГОРОДЖЕННЯ УЧНІВ ТА БАТЬКІВ ПОЧЕСНИМ НАГРУДНИМ ЗНАКОМ "ГОРДІСТЬ ЛІЦЕЮ"
Нагороджені у 2022 році:
1. Астапенко Оксана Олександрівна, заступник директора з виховної роботи - за багаторічну сімлінну працю, значний внесок у виховання підростаючого покоління
2. Логвіна Ольга Вікторівна, заступник директора з навчально-виховної роботи - за багаторічну сімлінну працю, значний внесок у виховання підростаючого покоління
3. Зайцева Зоя Валентинівна, заступник директора з навчально-виховної роботи - за багаторічну сімлінну працю, значний внесок у виховання підростаючого покоління
4. Синишина Ірина Іванівна, вчитель початкових класів - за багаторічну сімлінну працю, креативний підхід до дорученої справи
5. Лобода Наталія Миколаївна, вчитель початкових класів - за багаторічну сімлінну працю, креативний підхід до дорученої справи
6. Українська Катерина Вікторівна, вчитель історії - за багаторічну сімлінну працю, креативний підхід до дорученої справи
7. Зайцев Георгій Олександрович, вчитель, інженер ТСО - за багаторічну сімлінну працю, створення сучасних умов навчання
8. Уманська Раїса Іллінічна, шеф кухар - за багаторічну сімлінну працю, створення сучасних умов навчання
9. Ялисеєнко Нікіта, учень 4-А класу
10. Аліксеєнко Аліна, учениця 4-В класу
11. Соловйова Єлизавета, учениця 5-А класу
12. Кравець Ратмір, учень 6-Б класу
13. Уралова Діана, учениця 9-А класу
14. Перетятько Кіра, учениця 9-А класу
15. Мудрий Андрій, учень 9-Б класу
16. Шульга Карина, учениця 9-В класу
17. Сеньків Поліна, учениця 10-А класу
Нагороджені у 2021 році:
1. Ніколаєнко Лариса Петрівна, директор - за багаторічну сумлінну працю, створення позитивного іміджу закладу
2. Тіткова Алла Миколаївна, вчитель біології - за багаторічну сумлінну працю, створення позитивного іміджу закладу
3. Юрковська Тетяна Геннадіївна,бібліотекар - за багаторічну сумлінну працю, створення позитивного іміджу закладу
4. Кирсань Олена Миколаївна, вчитель початкових класів - за багаторічну сумлінну працю, створення позитивного іміджу закладу
5. Чижова Оксана, учениця 3-А класу
6. Бурчак Павло,учень 5-А класу
7. Пилаєв Артем, учень 6-А класу
8. Зайцева Анастасія, учениця 9-Б ласу
9. Євтушенко Ярослав, учень 9-В класу
10. Ващенко Олександра, учениця 9-В класу
11. Скрипник Маргарита, учениця 9-В класу
12. Алтова Єлизавета, учениця 9-В класу
13. Кононенко Назар, учень 10-А класу
14. Рашевська Альона, учениця 11-А класу
15. Перепеліцин Ян, учень 11-А класу
Нагороджені у 2020 році:
1. Медведєв Олександр Іванович, заступник директора з ВПВ- за багаторічну сумлінну працю, створення іміджу закладу.
2. Величко Віра Вікторівна, вчитель української мови та літератури - за багаторічну сумлінну працю, створення іміджу закладу.
3. Норік Емілія, учениця 2-А класу.
4. Савченко Марія, учениця 5-А класу.
5. Войченко Катерина, учениця 8-Б класу.
6. Вінокурова Поліна, учениця 11-А класу.
7. Миршавка Андрій, учень 11-А класу.
8. Ємельяненко Максим, учень 11-А класу.
9. Вискуб Владислав, учень 11-А класу.
10. Литвинов Олександр, учень 11-А класу.
11. Музальова Олександра, учениця 11-А класу.
12. Гімонов Марк, учень 11-А класу.
13. Біленко Катерина, учениця 11-А класу.
Нагороджені у 2019 році:
1. Омельницька Діана, учениця 4-Б класу.
2. Михайліченко Ігорю, учня 5-В класу.
3. Капкина Поліна, учениця 6-Б класу.
4. Буряк Вікторія, учениця 6-Б класу.
5. Андрушко Єлизавета, учениця 7-В класу.
6. Пазушко Діана, учениця 8-А класу.
7. Фролікова Поліна, учениця 9-А класу.
8. Голуб Віталій, учень 10-А класу.
9. Нечипоренко Анастасія, учениця 10-А класу.
10. Похил Анастасія, учениця 11-А класу.
11. Агібалова Єлизавета, учениця 11-А класу.
Нагороджені у 2018 році:
1. Сачава Ніна Михайлівна, заступник директора - за багаторічну сумлінну працю, створення іміджу закладу та з нагоди 30-річчя ліцею.
2. Андрушко Ірина Анатоліївна, заступник директора - за багаторічну сумлінну працю, створення іміджу закладу та з нагоди 30-річчя ліцею.
3. Гречко Вікторія Євгенівна, вчитель зарубіжної літератури - за багаторічну сумлінну працю, створення іміджу закладу та з нагоди 30-річчя ліцею.
4. Машошина Світлана Володимирівна, вчитель музики - за багаторічну сумлінну працю, створення іміджу закладу та з нагоди 30-річчя ліцею.
5. Бєлий Олександр Тимофійович, вчитель плавання - за багаторічну сумлінну працю, створення іміджу закладу та з нагоди 30-річчя ліцею.
6. Дубіна Олена Анатоліївна, вчитель фізики - за багаторічну сумлінну працю, створення іміджу закладу та з нагоди 30-річчя ліцею.
7.Перепьолкіна Ніна Миколаївна, вчитель української мови та літератури - за багаторічну сумлінну працю, створення іміджу закладу та з нагоди 30-річчя ліцею.
8. Гусейнова Анастачія, учениця 8-А класу.
9. Варакута Олексій , учень 11-А класу.
10. Буда Ніколетта, учениця 9-А класу.
11. Ляпко Дмитро, учень 11-А класу.
12. Ялова Дар'я, учениця 11-А класу.
13. Подгорна Вероніка, учениця 6-В класу.
14. Шакула Володимир, учень 5-А класу.
15. Варнавська Кароліна, учениця 5-В класу.
16. Поліщук Катерина, учениця 8-А класу.
17. Матюхіна Вероніка, учениця 11-А класу.
18. Вітохіна Єлизавета, учениця 4-Б класу.
19. Пилипенко Дар'я, учениця 8-А класу.
Нагороджені у 2017 році:
1. Янішина Яна, учениця 8-А.
2. Іванченко Вероніка, учениця 11-А.
3. Калюга Олексій, учень 10-А.
4. Черняшук Анастасія, учениця 10-А.
5. Рєзнік Єлизавета, учениця 9-А.
6. Скоц Микола, учень 10-А.
7. Циганок Марк, учень 8 -А.
8. Водоп'ян Ірина, учениця 9-А.
9. Медведєва Анастасія, учениця 8-А.
10. Кучеренко Микита, учень 4-А.
11. Кулик Валерія, учениця 11-А.
Нагороджені у 2016 році:
1. Пудов Дмитро, учень 11-А класу.
2. Манжело Валерія, учениця 9-Б класу.
3. Маценко Марія, учениця 4-А класу.
4. Сподаренко Єва, учениця 3-А класу.
5. Кемарська Анна, учениця 2-Б класу.