Модель учнівського самоврядування "КОНТЕНТ"

Модель учнівського самоврядування в 5-А класі реалізовується креативно, ефективно та творчо! Діти з відповідальністю ставляться до своїх обов‘язків, ініціюють цікаві заходи та організовують активне позаурочне життя класу.

Учні долучились до загальношкільних заходів та провели у своєму класі День компліментів та День обіймів.

Старостат проводиться щовівторка.

Лідери від кожного класу обговорюють поточні питання, участь у шкільних заходах, виставках за межами шкільного закладу, екскурсії та волонтерські заходи

СТАРОСТАТ

Виготовлення Різдвяних Янголів в рамках проведення Всеукраїнського фестивалю мистецтв "Військові обереги від Святого Миколая"

СТАРОСТАТ

Вирішення поточних питань, підготовка до новорічних світ.

Старостат під гаслом «Я-лідер»!

Метою було: розвинути лідерські якості, навчити працювати в колективі ,вільно почуватися перед аудиторією слухати інших, відстоювати свою думку та поважати думку іншої людини. Розвивати та удосконалювати організаторські здібності й лідерські уміння та навички. В ігровій формі навчилися адекватно сприймати, усвідомлювати, оцінювати себе і свій вплив на інших людей, розвивали навички міжособистісної взаємодії. Для виявлення і удосконалення лідерської діяльності.